Nasze Sukcesy

Osiągnięcia naszych uczniów

"Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału – tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień."

 James Madison

 Dominik Cholewa - zdobył II miejsce w Wojewódzkim konkursie nt. wiedzy pożarniczej 

 Natalia HumińskaFinalistka kuratoryjnego konkursu
z j. polskiego

 Roksana Malczyk - zdobyła III miejsce Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych

 Radosław Brożek - zdobył I miejsce w gminnym konkursie matematycznym 

w kategorii klas VI

 Mateusz Ruszkowski - zdobył  tytuł Laureata w Ogólnopolskim konkursie matematycznym "Albus", II miejsce w gminnym konkursie matematycznym w kategorii klas IV oraz III miejsce w gminnym konkursie nt. wiedzy pożarniczej. 

Łukasz Kołosowski - dzięki wtężonej pracy zdobył I miejsce w gminnym konkursie matematycznym w kategorii klas IV

 Kornelia Dakiniewicz - zdobyła III miejsce

w gminnym konkursie j. angielskiego w kategorii klas VI

 

 

 

  

Osiągnięcia uczniów

Szkoły Filialnej im. Janusza Korczaka w Gostomi

w roku szkolnym 2015/2016

 

I .KONKURSY PRZEDMIOTOWE  I ARTYSTYCZNE

  • Finalistka Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego,
  • Finalista Ogólnopolskiego Młodzież zapobiega pożarom",
  • Laureat  Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym  "Wiosenne piosenki przedszkolaka",
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Ekotest",
  • ·         II miejsce w Wojewódzkim Młodzież zapobiega pożarom",
  • ·         I miejsce  Powiatowych Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom",
  • ·         II i  III miejsce Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom,
  • ·         I miejscePowiatowym Konkursie Recytatorskim "Wierszyki łamiące języki",
  • III miejsce i 3 wyróżnienia Powiatowy w konkurs plastyczny "Pluszowy Miś",
  • III miejsce w Powiatowym Przeglądzie Recytatorskim,
  • Wyróżnienie w konkursie powiatowym "O dziejach Ziemi Wałeckiej,
  • W Gminnym Konkursie Matematycznym:

I miejsce w kategorii klas czwartych,

I miejsce w kategorii klas szóstych  „Mały Pitagoras,

II miejsce w kategorii klas czwartych,  

  • III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego,
  • Gminnym Konkursie Ortograficznym "O Złote Pióro Wójta",

II miejsce w kategorii klas szóstych,

III miejsce w kategorii klas piątych

  • I miejsce w Rejonowym Konkursie Interdyscyplinarnym "Zrozumieć, żeby pomóc",
  • III miejsce - Grze Miejskiej z okazji Tygodnia Świadomości Dysleksji,
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Wiersze Jana Brzechwy”

 

II. SUKCESY SPORTOWE

  • Finalistka Wojewódzkich  IMS w indywidualnych biegach przełajowych,
     
  • III Gminny Mityng Lekkoatletyczny  -14 medali

1 miejsce:  x2

2 miejsce: x7

3miejsce: x5


Drużynowo

  • 2  i 3 miejsce

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku U12 etap Powiatowy

 

  • 3 miejsce

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku U10 etap Powiatowy

 

  • 3 miejsce

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej dziewcząt

 

  • 1 miejsce

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej chłopców

 

  • 3 miejsce

Powiatowy Czwórbój Lekkoatletyczny- Chłopcy

 

  • 4 miejsce

Rejonowe Igrzyska Szkół Podstawowych w Piłce nożnej chłopców 

 

 

 

 

 

 

 

 


Losowe Zdjęcie

???


NASZA SZKOŁA JEST MIEJSCEM, W KTÓRYM PROCES NAUCZANIA I WYCHOWANIA STANOWI RADOSNE PRZEŻYCIE DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI.


Wykonanie Webdes. Wspierane przez: Ogłoszenia Piła Wałcz